Add-ons in ontwikkeling

 

Omschrijving

Bedrijf

Contact persoon

E-mail

Prijs

Factuurverwerkingsoplossing voor het MKB d.m.v. scan en herken oplossing van ScanSys

Scansys

Vincon Estourgie

v.estourgie@scansys.com

T.B.D.

CRM & E-mail management oplossing voor het MKB

ABCrm

Martin Brongers

martin@abcrm.nl

15 Euro / gebruiker / maand

Agenda en urenregistratie oplossing voor professional service georiënteerde bedrijven

Urentool

Sharon Klaver

sharon@urentool.com

Vanaf 5 euro / gebruiker / maand

Power BI templates voor Uniconta

Kaya Consulting

Maarja Peegel-Vilo

MPeegelVilo@kaya-consulting.com

T.B.D.

BI dashboards voor Uniconta

Hillstar

Thomas van Buren

thomas@hillstar.nl

T.B.D.

Webshop (WooCommerce) integratie met Uniconta op basis van import / export van bestanden

Wetnose

Maxim van den Brink

maxim@wetnose.nl

1500 euro eenmalig

Microsoft Dynamics 365 for Enterprises integratie met Uniconta

Kaya consulting

Aad de Jonge

adjonge@kaya-consulting.com

T.B.D.

Factuurverwerkingsoplossing voor Enterprises d.m.v. scan en herken oplossing van Kofax

Kofax / Kaya Consulting

Aad de Jonge

adjonge@kaya-consulting.com

T.B.D.

Top