Add-ons in ontwikkeling

 

Omschrijving

Bedrijf

Contact persoon

E-mail

Prijs

Hoeveel kliks en tics heeft u om de document- en e-mailprocessen te verwerken?
En welke foutmarge accepteert u?

CRMconnectors

Kees Breure

k.breure@crmconnectors.com

DocumentConnect geavanceerde documentengenerator: 7,5 euro / maand
DocumentExplorer totaal oplossing: 15 euro / maand

Factuurverwerkingsoplossing voor het MKB d.m.v. scan en herken oplossing van ScanSys

Scansys

Vincon Estourgie

v.estourgie@scansys.com

T.B.D.

CRM & E-mail management oplossing voor het MKB

ABCrm

Martin Brongers

martin@abcrm.nl

15 Euro / gebruiker / maand

Power BI templates voor Uniconta

Kaya Consulting

Maarja Peegel-Vilo

MPeegelVilo@kaya-consulting.com

T.B.D.

Webshop (WooCommerce) integratie met Uniconta op basis van import / export van bestanden

Wetnose

Maxim van den Brink

maxim@wetnose.nl

1500 euro eenmalig

Microsoft Dynamics 365 for Enterprises integratie met Uniconta

Kaya consulting

Aad de Jonge

adjonge@kaya-consulting.com

T.B.D.

Advanced forms for Uniconta Quadira Hajo Kanters hajo.kanters@quadira.com T.B.D.
Interfaces for our current time/attendance registration, jobcosting and material scanning solutions. Modest Mark Pronk mpronk@modest.nl T.B.D.
XBRL Reports XBRL Reports Durk Tuinier mail@durktuinier.nl T.B.D.
B2B sales systems Traede Niklas Joensen nj@traede.com T.B.D.
Top